Anasayfa  /  Kurumsal  /  Biz Kimiz?
< Geri Dön

BİZ KİMİZ?

Kamburoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1969 yılında kurulmuş bir aile şirketi olup kurulduğundan bugüne İstanbul'un birçok yerinde gayrimenkul yatırım ve taahhüt faaliyetlerinde bulunmuştur. Faaliyet konusu çoğunlukla Kat Karşılığı Proje yöntemi ile nezih semtlerde lüks konut üretimi olan şirketimiz ayrıca özel proje taahhütleri ve iş merkezleri yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Şirketimizin merkezi, kıtaları birleştiren İstanbul'da bulunmaktadır .

Hızla değişen teknoloji  ile yarış halinde , sosyal ve kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta, profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalaşma çabasındadır.

Kamburoğlu İnşaat olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız ortaya konulan yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde yaşanabilir projeler  üretmeye önem vermektedir.

40 yılı aşkın süredir hedeflerini  gerçekleştiren şirketimiz, her geçen gün büyümekte,  ülkemize ve çözüm ortaklarımıza karşı sorumluluklarını yerine getirerek hedeflerini daha da ileriye taşımaktadır.

Kamburoğlu İnşaat tüm projelerinde en önemli  Yapı taşı olarak  Dürüstlük, Müşteri memnuniyeti,  Süreklilik,  Yenilik  ve üstün kalite anlayışını benimseyerek  güvenli ve kazançlı ilişkiler hedeflemektedir.